Witold Brzykcy prosi o wsparcie

Nazywam się Witold Brzykcy, urodziłem się 14-03-2000r. W wieku czterech lat zachorowałem na ospę wietrzną i posocznicę, w wyniku czego
nastąpiły powikłania takie jak problemy z wątrobą, trzustką i nerkami. Byłem hemodializowany do 2005 roku w Toruniu w szpitalu dziecięcym.
W tym samym roku przeprowadzono u mnie przeszczep nerki w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Od tego czasu przyjmuję drogie, specjalistyczne leki immunosupresyjne, mam nadciśnienie tętnicze, osłabioną odporność i przez to często choruje.
W 2015 roku miałem przymiąszowy odrzut nerki, który powstrzymany został sterydami. Po pulsach sterydowych wykryto u mnie osteoporozę
po sterydową w wyniku, której mam łatwo łamliwe kości. Doszło już u mnie do złamania prawej kończyny dolnej i lewej kończyny górnej.
Od grudnia 2017 roku do dnia dzisiejszego mam problem z niegojącymi się ranami na nogach, spowodowane jest to obrzękiem limfatycznym.
Z powyższego powodu, oprócz leków po przeszczepowych, potrzebuję także specjalistycznych opatrunków i mam problemy z poruszaniem.

Dobrowolne wpłaty można dokonywać na konto:

Nr  27 1090 1069 0000 0001 3440 3408  z  dopiskiem  034 Witold  Brzykcy

Przekaż 1% podatku

W imieniu Witolda za pomoc dziękuje mama.