Barbara SMYKOWSKA prosi o wsparcie na leczenie

Pani Barbara Smykowska jest emerytką. Choruję od kilkunastu lat. Leczy się w przychodniach lekarskich: neurologiczna, urologiczna, okulistyczna, reumatologiczna. Korzystała i korzysta z zabiegów rehabilitacyjnych i leczenia w szpitalach i sanatoriach.

„Wojskowy Szpital Kliniczny w Bydgoszczy Oddział Kliniczny Neurologiczny wydał mi rozpoznanie: G35 – stwardnienie rozsiane oraz dyskopatia C4-C5, C5-C6; nadciśnienie tętnicze; stan po operacji oka prawego; stan po histerektomii; stan po cholecystektomii. Tak zwane rzuty tej choroby powodują pogłębianie się mojej niesprawności – paraliż kończyn, dokuczliwy ból mięśni nóg i rąk. Nie mogę sama bezpiecznie się poruszać. Pomagają mi w tym najbliżsi. Ze względu na duże ograniczenia ruchowe muszę też używać kul. Wymagam fachowej rehabilitacji. Chciałabym korzystać z takiej pomocy w ośrodkach, gdzie prowadzona jest rehabilitacja chorych na stwardnienie rozsiane. Wiem jednak, że pobyty tam są bardzo kosztowne i dlatego są dla mnie tylko marzeniem. Na moje leczenie i walkę  z tą chorobą wydaję duże dla mnie sumy. Są to koszty leków, wizyt lekarskich, zabiegów, środków higieny, odpowiedniej bielizny, ubrań i obuwia. Sytuacja zmusza do szukania pomocy.”

„Zwróciłam się w tym celu do Fundacji K-S-M Jesteśmy z Wami działającej w Inowrocławiu. Szukam też pomocy u przyjaciół i znajomych. Proszę ich o przekazywanie 1% z ich podatków na rzecz fundacji, która otoczyła mnie opieką. Wszystkim, którzy zrozumieli mój problem i będą dla mnie życzliwi, serdecznie dziękuję”.

Barbara Smykowska

Dobrowolne wpłaty można dokonywać na konto:

Nr 48 1090 1069 0000 0001 3121 6095 z dopiskiem 018 Barbara Smykowska

Przekaż 1% podatku

W imieniu Pani Barbary bardzo serdecznie dziękujemy.