Piłki przekazane

Przed meczem, który w niedzielę rozegrany został na Hali widowiskowo sportowej pomiędzy KSK Noteć Inowrocław a Ogniwem-Szczecin organizatorzy Radni: Henryk Procek i Grzegorz Kaczmarek wręczyli drużynom młodzieżowym SKS Kasprowicz i Noteć Inowrocław profesjonalne piłki zakupione z wpisowego turnieju Serca Granie, który odbył się w lutym br. pamięci Bolesława Lautera – długoletniego inowrocławskiego kibica sportowego.

W czasie meczu wolontariusze Fundacji K-S-M Jesteśmy z Wami, prowadzili zbiórkę publiczną wspierającą akcję charytatywną na rzecz podopiecznej Luizy Berlińskiej. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na rehabilitację dziewczynki oraz zakup sprzętu, który ułatwi jej życie codzienne.
Foto: Ki24info