Festyn charytatywny dla Wiktorka

W niedzielę 30 sierpnia br odbył się festyn charytatywny dla Wiktorka. Z informacji, która ukazała się w mediach niemal cały region zaangażował się w pomoc dla chłopca z Łącka (gmina Pakość), zbierając pieniądze na bardzo kosztowną terapię.

Festyn odbył się pod patronatem Fundacji K-S-M Jesteśmy z Wami, która sprawowała pieczę nad prawidłowym przeprowadzeniem zbiórki publicznej podczas imprezy.

Zebrano 47 071,84 zł, 11 zł, oraz 11 euro i 10 pensów angielskich. Po wymianie waluty w kantorze, razem uzyskano kwotę w wysokości 47.118,84 zł.

Całość wpłacono na konto Fundacji.

Fundacja K-S-M Jesteśmy z Wami składa serdeczne podziękowania organizatorom, współorganizatorom, uczestnikom i ludziom dobrej woli za pomoc w zbieraniu środków na leczenie dziecka.

Foto: Dariusz Nawrocki Gazeta Pomorska

Zachęcamy do przekazywania dobrowolnych wpłat na pomoc chorym dzieciom i seniorom.
Nr Konta w zakładce „Kontakt”.

Dziękujemy!