X Jubileuszowe Serca Granie

W Teatrze Miejskim w Inowrocławiu Fundacja K-S-M Jesteśmy z Wami zorganizowała wspólnie z Kujawskim Centrum Kultury i Klubem Kopernik Kujawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Inowrocławiu  X Jubileuszowy koncert charytatywny „Serca Granie” dedykowany dla Tymka i pani Beaty. Na imprezie, która nosiła tytuł „Dookoła świata” nie zabrakło piosenek i tańców pochodzących z różnych części naszego globu.

Na scenie zaprezentowały się m.in. zespoły taneczne Ready to Dance, Don’ t worry, mini recital  Marii Cytloch,  specjalny koncert w repertuarze country dali: Gęsik, Witek i Mati. Gwiazdą wieczoru był zespół ZANOZA.

Na przybyłych czekały liczne atrakcje i niespodzianki, w tym smakołyki o międzynarodowym pochodzeniu, malowanie buziek, licytacje, kosze pełne niespodzianek do przygarnięcia, nadziewanie koralików, malowanie karykatur a także jak latach ubiegłych kącika zwierząt egzotycznych.

Imprezie Patronował Prezydent Miasta Ryszard Brejza.

Foto: Dariusz Nawrocki – Gazeta Pomorska